I'm Different - nová povídka Skye. Psaná na Wattpadu.
Are You My Sis - nová povídka Jessie. Psaná na Wattpadu.

Happy End?

18. března 2014 v 15:50 | Sky |  Jednodílovky
Salute ^.^. Dnes jsme při hudebce poslouchali skladbu a měli jsme na ní vymyslet příběh. Já jsem taková malá spisovatelka, tak vám napíšu, co jsme s mými BFF vymyslely. Je to trochu taková malá patlanina, a jelikož jsem fanoušek 1D, tak je to s Liamem a jeho ex Danielle. Můžete to brát tak, že oba jsou jen "obyčejní", nejsou slavní, a mezi nimi je jen, bohužel v této povídce, zlé pouto. Možná to bude i trochu vulgární, ale, já musela. Bez toho by to nebylo ono.

"Sakra Li," rozkřičela jsem se na svého přítele, který se ledabyle válel na gauči jen v boxerkách. V jedné ruce držel pivo, v druhé ovladač. Přesně jak jsem poslední dobou zvyklá. "Můžeš alespoň vyvenčit Lokiho třeba na zahradu? Pochybuju že se do parku dostaneš..,"odfrkla jsem. Loki bylo naše štěně.
"Dávaj můj oblíbenej seriál, nemůžu to propásnout,"trochu se napil a přepnul program.
"Jasně, na všech kanálech najednou, že to přepínáš bleskovou rychlostí. Nedělej ze mě blbou!,"dala jsem si ruce v bok a chtěla pokračovat.
"Ale notak babe. Všichni tu ví, že nikdo z tebe blbou nedělá. Všichni jsou blbý, takže i ty,"usmál se. Tak to teda přehnal.
"Hlavně že ty seš dokonalej, co? Víš co? Už toho mám dost. Tvýho nafoukanýho chování. Toho, že když máš volno, celý dny se válíš doma u gauče nebo sedíš u notebooku. A když neděláš tohle, tak tě najdu v baru a hospodě. Víš co Payne? Mám tě plný zuby!,"bouchla jsem pěstí do stolu. Překvapeně se na mě podíval, ale nic neříkal.
"Je konec Li! Najdi si někoho, kdo tě bude každej den obshluhovat a nakupovat ti v jednom kuse chlast. Mně dej pokoj.. a kdyby něco, Loki jde se mnou. Nedovolím, aby se z něho stala koule jako z tebe,"tohle jsem asi trochu přepískla, ale vstala jsem od stolu a rozešla jsem se k mému pokoji. Liam vstal a rychle se rozešel za mnou. Než jsem tam stačila dojít, chytl mě pod krkem a přitiskl na zeď. Zalapa jsem po dechu a přivřela bolestí oči. Měla jsem chuť mu říct, že se vůbec divím, že vstal z gauče. Dokonce tam měl vyleženou část. Ale na to jsem už náladu neměla.
"Nepoznávám tě,"zašeptala jsem.
"Víš proč? Změnila ses! Pořád do mě jen hučíš! Jedinej kdo tu vydělává jediný prachy, jsem já! Takže bych bejt tebou držel hubu!" zakřičel mi do obličeje, až sem zavřela oči a přikrčila se.
"To není pravda. Chodím do práce stejně tak, jako ty. Ty ses tu změnil. Vlezla ti sláva do hlavy,"opět jsem zašeptala. Nemohla jsem normálně mluvit, když mě pevně držel.
"Víš co? Tahni si! Někam daleko! A nevracej se,"vlepil mi facku, pustil mě a rozešel se opět ke svému milovanému místu. Poslední dobou jsem si dokonce myslela, že to místo miluje víc, než mě. Trochu mi to vyhnalo slzy do očí. Já ho milovala a on.. takhle. Rozešla jsem se do pokoje a začala házet věci do kufru. Neskládala jsem ani prádlo, prostě jsem tam všechno jen tak ledabyle naházela. Podívala jsem se po pokoji. Do ruky jsem vzala fotku, kterou jsem měla na nočním stolku. Byli jsme tam spolu*. Pousmála jsem se, přidala ji do kufru a zavřela ho. Chytla jsem kličku a rozešla se s ním ke dveřím.
"Loki!,"zvolala jsem a čekala, až ke mě chlupáč přiběhne. Mezitím jsem sundala klíč od našeho, tedy teď už spíš jeho domu z klíčenky a položila ho na přihrádku, kam jsme klíče odkládali. Nadechla jsem se a vyšla jsem ven. Loki cupital za mnou. Dala jsem kufr do kufru auta, Lokiho posadila na zadní sedačku a rozjela se domů.. pryč od něj.
---
Netrvalo dlouho a Li si za mě našel jinou. Prý se jmenovala Sophie. Mrzelo mě, když jsem je viděla spolu. Vzpomínala jsem na Payzer, jak nám fanoušci říkali. Většina nám to přála. Ale pár těch nepřejících se našlo. To, že měl během týdne jinou, mě zlomilo. Popravdě, byla to moje láska. Moje jediná láska. To on dával mému životu smysl, on mě vždycky rozesmál a pomohl mi vstát, když mě někdo srazil na dno. Nikdy mě nenechal stát na ulici samotnou a už vůbec ne v dešti. Vždycky jsme se smáli blbostem, které vymýšlel. Byl tak milý a opatrný. Do ničeho nešel po hlavě a vždycky se ujišťoval, jestli mám všechno co potřebuju. Doslova si mě rozmazloval. Byla jsem jeho princezna. A teď je všechno pryč..
Bez něj můj život neměl smysl. Nechtěla jsem, aby to tak skončilo, ale musela jsem. Beztak o mě teď nikdo nestojí, obzvlášť po těch kecech, které o mě píše na Twitteru - jako například, že jsem ho pořád podváděla a tak dále. Chtěla jsem to ukončit. Bydlela jsem z bytovky, takže jsem vyšla na chodbu a vstoupila do výtahu. Jela jsem až do posledního a vyšla schody na střechu. Byl tam dokonalý výhled na Londýn. Pousmála jsem se a rozešla se ke kraji.
"Forever Payzer,"zmáčkla jsem ruce v pěst a udělala krok do prázdna. Poslední, co jsem cítila, byl prudký náraz a troubení auta. Bílé světlo a tam. Lidi, které jsem znala. Rozešla jsem se tam a opustila tento svět. Všechno "štastně" skončilo.

*pozn. autora: Ta fotka, kterou Dani držela, je ta úvodní tohoto příběhu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anííí Anííí | 18. března 2014 v 18:36 | Reagovat

super vidíš já jsem ti říkala že to vymyslíš :) vymýšelj další ať se doma furt nenudím :D

2 Kevíííííín :D Kevíííííín :D | 18. března 2014 v 19:13 | Reagovat

super já to věděla opět jsi nezklamala
:)))))))

3 Kevííííííín :D Kevííííííín :D | 18. března 2014 v 19:13 | Reagovat

[1]: Ahoj :)

4 Katuška Katuška | 18. března 2014 v 22:41 | Reagovat

Pěkný ;) jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama