I'm Different - nová povídka Skye. Psaná na Wattpadu.
Are You My Sis - nová povídka Jessie. Psaná na Wattpadu.

Obyčejný den holuba Kevina

19. března 2014 v 11:00 | Jessie |  Jednodílovky
Čauky. Sky napsala naší první FF, tak jsem nechtěla zůstat pozadu. Jsem tu s mojí první, humorně laděnou jednodílovkou. Omlouvám se za sprostá slova, ale jinak to prostě nešlo. Věnuji ji té největší "Kevinerce" na světě a mé kamarádce Lušince.Takže čtěte komentujte. ^^


Probudil jsem se na svém oblíbeném bidílku, mám jich totiž víc. Nejradši mám to s proužky. "No jo Loui působí." Pomyslel jsem si a věnoval se ranní "práci".
"Kevinečku," křičel Louis už od schodů, "Kevinku, mám tu pro tebe slaďoučkou mrkvičku!" "Ježííš zase mrkev." Řekl jsem otráveně. Radši jsem se zvedl a odletěl do kuchyně. Doufal jsem, že tam bude Liam a dá mi něco normálního k jídlu.
V kuchyni byl, ale někdo jiný, někdo kdo značil, že přídjde moje zkáza. Ta Elanerou nebo tak nějak. Nesnášela mě a měla proč. Vždycky, když se až moc cicmala s MÝM Louisem, postaral jsem jí o malý, ale opravdu malý dáreček do jejích vlasů. A dnes tomu nebylo jinak. Né, že by tam byla s Louim, to ne, ale měl jsem už od rána špatnou náladu, tak jsem si to vybiil na ní. El začala okamžitě ječeta a volala na Louise: "Lou hned sem poď! Ten tvůj zasranej holub se mi zase vysral do vlasů!" Já se jen tiše usmál a odletěl do herny, aby po mě zase nehodila botou, jako minulý rok.
" Ahoj Kevine." Pozdravil mě Hazza aniž by odtrhl oči od obrazovky obrovské plazmy. "Nechceš si se mnou zahrát ? Niall koupil novej Xbox." No jo typický Harry nedělá mu problém bavit se se zvířaty, jako s lidmi i za střízliva. Hm, když se tak narodil nikdo s tím nic neudělá.
"Čau Kevine." Řekl Liam. No konečně člověk, co mi dá najíst. Koukl jsem se na něj pohledm hladového Kevina a on okamžitě pochopil. "Chudáčku, už ti zase dává pořád mrkev. Co? Počkej hned ti něco dám." Zdělil mi soucitně a odešel do sklepa odemknout tajnou lednici.
"Nialle!" uslyšel jsem po chvíli. "Kde si vzal klíč od lednice, která je ve sklepě! A když už ho teda máš musíš v ní všechno sežrat ?!" " No a jsem bez jídla." Pomyslel jsem si, zvedl jsem se a letěl k nám do pokoje. Pochopil jsem, že z jídla asi dneska nic nebude.
Už jsem byl skoro u dveří, když jsem uviděl černou "betonovou zeď", která se m mihla kolem mě. Doufal jsem, že si mě Zayn nevšiml. No, všiml. Okamžitě mě chytnul a táhnul mě do koupelny. Ne, jen tam né. Vždycky, když mě Zayn vezme do koupelny, zkouší na mě jeho účesy. Nedokážu si to vysvětlit, ale vždycky vypadám jako kretén. Asi holt holubům nesluší lidské účesy. Budem se s tím muset smířit.
Dnes mě zachránila Pezz, jak já ji miloval už mě několikrát vysvobodila ze spárů tohoto česacího individua. Řekla mu ať mě nechá napokoji a vytáhla všechny ty magory do nějakýho klubu, takže jsem měl dům pro sebe.
Pozval jsem všechny holuby a holubice z okolí a uspořádal party. Skončili jsem kolem půlnoci, protože jsem věděl, že když se ta paka jdou vožrat, jsou na šrot už kolem půlnoci a to je Liam už nabírá a jedou domů.
Asi po půl hodině jsem uslyšel zpěv, konverzaci a silné chrápání. No jo už jsou doma. Cože? Slyšel jsem dobře? Řekl právě Harry, že si tu kočku asi vezme. Sletěl jsem dolů a uviděl Harryho jak se baví s Panem Fouskem od vedle. Než jsem se stačil nepozorovaně vytrati zahlédl mě Hazza a začal na mě řvát: "Kevine, drahoušku poď si popovídat tady s mojí budoucí ženou. A né že jí naučíš lítat! Neni totiž jistý škyt, jestli si mě vezme škyt, mohla by mi uletět. Škyt." Při poslední větě se hrozně rozškytal a já musel odletět jinak bych bouchnul smíchy.
Uvelebil jsem se zase na mém proužkatém bidílku a znovu usnul.
Tak tohle byl můj den, den obyčejného holuba Kevina.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kevinačka :D Kevinačka :D | 19. března 2014 v 14:47 | Reagovat

Wow :O chtěla bych vidět.       Kevina s nějakým účesem :D   :D jinak super povídka ;)

2 Jessie Jessie | 19. března 2014 v 18:00 | Reagovat

[1]: Upřímě, já taky ale nenašla jsem žádnou takvou fotku.^^

3 Morell Morell | Web | 19. března 2014 v 20:14 | Reagovat

Nádherná a veselá holubí povídka. Krásně napsaný. Mohu vytknout odsavce, ale jinak velmi dobrý.

4 Morell Morell | Web | 19. března 2014 v 20:14 | Reagovat

[3]: Pardon, podívala jsem se znova, odstavce jsou v pořádku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama