I'm Different - nová povídka Skye. Psaná na Wattpadu.
Are You My Sis - nová povídka Jessie. Psaná na Wattpadu.

Diary

13/4/2014

13. dubna 2014 v 18:48 | Skye
Zdravím ^^.
Dnešek byl docela vyčerpávající, spojím ho trošku i se včerejšem, abych příjemně zakončila tento víkend, když je zítra otravné pondělí a my každou hodinu budeme psát. Němčina a přírodopis, opravdu se na tyto písemky "těším".

9/4/2014

9. dubna 2014 v 17:39 | Jessie
Ahoj. Jsem tu se svým prvním zápiskem do deníčku. Zápisek neude dlouhý, protože celý tento úžasný byl vlastně o jedné věci.
První hodinu jsme měli laborku z Přírazu, takže začátek nic moc. No komu z Vás by se chtělo pitvat vejce? Byla to ale vlastně celkem zábava. Nejlepší bylo, když jsme mohli vejce závěrečně rozkvedlat. :D Druhá hodina byla už o něco zajímavější. O přestávce jsme ve naší třídě našli krabici s počkej si ...INTERAKTIVNÍ TABULÍ. Na naší škole není moc tříd, které mají tu možnost ji mít, takže bomba.
Zpět k druhé hodině. Zazvonilo jako normálně. Vešl učitel, který mimochodem hraje v kapele DEFRAGMENT ( YT kanál :TADY,je to ten bubeník,písnička,:TADY) a zdělil nám, že máme dneska 100 hodinu. Dobře, dobře to je celkem normální, jenomže do dveří vtrhli dělníci a dostali jsme pokyn, že máme okamžitě opustit třídu. A rázem se z nás stali 'beztřídovci'. Název se za těch pár hodin vypiloval. Musíme si přeci nějak postěžovat. Ne? Přestávky jsme museli trávilt sezením na chodbě, což je velice nedůstojné. :D Na poslední hodinu bylo vše hotové a namontované, ale nebylo to ještě zapojené. No nevadí. Nejlepší na tom bylo, že nám posunuli i tabuli a pravé křídlo se přestalo zavírat. Hurááá. Poslední hodina byla pohodová, protože jsme jí měli o 15 min. zkrácenou. Další hurááá.
Po obědě jsme se vydali s kamarádkou P. na dlouhou cestu na autobus. Měli jsme hodně času tak jsme se zastavily na hřišti. Jenže po chvíly začalo pršet, tak jsme si sedly na lavičku se dvěma deštníkama a všichni na nás koukali jako na dva kretény. No co. Kdy jindy vypadat jako kretén, když všichni okolo vypadají stejně - Stejk.
Pak jsem jela domů, zasedla k počítači a napsala tenhle článek...4/4/2014

4. dubna 2014 v 18:55 | Skye
Salute.
Dnešní den nebyl ničím výjimečný - odvést ségru do školky a pak do školy. Tedy, ráno mě docela bolela hlava, takže jsem do školy nemusela (jupíí). Celý den jsem se flákala doma, ale opravdu, celé dopoledne mě hlava bolela.

29/3/2014

30. března 2014 v 16:00 | Skye
Salute ^^
Včera bylo nádherně, ostatně stejně jako dnes. Den jsem strávila u babiček - naštěstí obě bydlí v jedné vesničce a skoro naproti sobě, takže můžu být chvíli u jedné a chvíli u druhé.
Ráno si taťka vzpomněl, jen tak z ničeho nic, že můj noťas nemá antivirus. Takže mi ho během pár minut zabavil a začal přeorganizovávat. Měl ho u sebe skoro celý den, takže jsem na něj vůbec nemohla. Vrátil mi ho až dnes ráno, prý že nainstaloval nový Google, což mě nesmírně nepotěšilo, všechno co jsem tam měla uložené, tak se ztratilo.
Každopádně, konečně babička zavřela slepice na jejich vyhrazený pozemek. V zimě je má puštěné volně po zahradě, a já se tak mohla pustit také do překopávání, ale mého záhonku. Trošku jsem ho vyčistila a zalila mech, který byl úplně suchý.
Nakonec jsem si lehla na lehátko a šla si číst povinnou četbu, kterou mám mít přečtenou do čtvrtka a má 120 stran - jsem na 27. Tak to snad stihnu.
Následně jsem navštívila i druhou babičku, kde byla i teta, bratránek a sestřenka - oba malí. Zabavili jsme se (i já), tak, že jsem jim rozestavěla po zahradě malé klády a společně jsme si hráli na koně. Forever young :D.
Domů jsme přijeli okolo páté, a když rodiče odjeli umýt auto, nenápadně jsem si vzala noťas - ach ano, já jsem prostě zlá! :D. Při té příležitosti jsem si udělala novou profilku na Facebook.
A teď malá věc z rána - moje milovaná sestřička mi zablokovala mobil, takže mi může leda tak někdo zavolat, jinak se nikam nedostanu. Zítra ho snad taťka donese do opravny aby mi ho odblokovali. No nemilujte jí..
Jak jste se měli/máte vy?

20/3/2014

20. března 2014 v 16:47 | Sky
Konečně jsme se dočkali mého oblíbeného ročního období.
 
 

Reklama