I'm Different - nová povídka Skye. Psaná na Wattpadu.
Are You My Sis - nová povídka Jessie. Psaná na Wattpadu.

Other

One Direction - You & I

18. dubna 2014 v 17:24 | Jessie
Ahojky.
Hurááá. Tak je to konečně tady. 1D mají nový videoklip. Je úžasný a takový tady ještě nebyl. Kluci se ... vlastně proč Vám to říkat. Podívejte se na video sami a posuďte jak se povedlo.
Ta boží věc je TADY.

Vaše Directionerka

You & I - nový videoklip od 1D

14. dubna 2014 v 10:04 | Jessie
Ahoj Directioners a ostatní čtenáři NeDirectioners. :) Před malou chviličkou jsem zjistila, kdy vychází tolik očekávaný klip k písničce You & I. Huráááá. Konečně. Už jsem myslela že všechen natočenej materiál zakopali někam hodně hluboko, odmítají ho pustit na světlo světa a každý den se střídaj v jeho strážení. Óóó můj bože, jak já jsem šťastná. Kevine děkuju ti, že si Louiho přemluvil.
No nic tak k videoklipu. Klip má vycházet počkej si ... 18.4. 2014, takže už v pátek. Samozdřejmě Vám ho sem ihned dám, tak se těšte.

Vaše pořádně sřelená, Kevina uctívající


Salát podle Sky

25. března 2014 v 16:56 | Sky
Salute ^^. Dnes jsem se pokoušela udělat Balkánský salát trošku jinak s jednou jinou přísadou a hned to bylo jiné. Jak se mi to všechno povedlo a celý recept zjistíte, když si rozkliknete celý článek. Vše jsem se snažila nějakým způsobem vyfotit.

Učit se a učit..

21. března 2014 v 19:34 | Sky
Asi to všichni znáte. Nastává období přijímacích zkoušek a celkově i zkoušení ve škole. Ikdyž ten pravý pech pro někoho, kdo nemá před maturitou nebo přijímačkama, nastane až na přelomu května a června, rozhodla jsem se pro vás připravit pár rad, jak toho do hlavy natlouct co nejvíc. Mně osobně to pomáhá, tak doufám, že vám to téže pomůže.
 
 

Reklama