I'm Different - nová povídka Skye. Psaná na Wattpadu.
Are You My Sis - nová povídka Jessie. Psaná na Wattpadu.

Téma týdne

Když mi bylo pět..

16. května 2014 v 17:48 | Skye

Když mi bylo pět, hmm. Tento článek mě donutil zamyslet se, jaké to bylo před osmi lety. A to jsem to ani nebyla "já". Řeknu vám, od té doby jsem se hodně změnila.

Knihomolství

14. dubna 2014 v 14:48 | Jessie
Ahojky. Píšu Vám sem dneska už 2. článek, protože nemám co dělat. Jsem nemocná a tenhle týden vůbec nejdu do školy, což je celkem na nic. Ach jo.
Pod pojmem knihomolství jsem si jako první vybavila člověka, který hodně a hodně rád čte. Já čtu taky celkem ráda, ale že bych za týden prečetla 5 a více knih to ne. Přeci jenom si chci užívat života a u knížky si toho neužiji tolik, jako při vysedávání u počítače. A ještě řekněte že to není pravda! :D
Ale teď vážně. Žádného knihomola asi neznám, protože mám kolem sebe samý 'normalní' lidi a já se řadím k nim. No cajk no. To nebylo moc vážný. Co?
Předstva knihomolství není pro mě moc rozsáhlá, protože já si už na nic nemůžu vzpomenout a protože o tomto tématu vím tak leda kuloví.

Město v oblacích

8. dubna 2014 v 18:25 | Skye
Omlouvám se za neaktivitu. Nějak nemám čas, teď už jsem si ho udělala. Asi víte, že jsem v sobotu byla na zámku v Chotěboři, ale mám špatné zprávy, nesmělo se tam fotit. Zámek totiž není státní, ale patří Hraběti. Každopádně napíšu nějaký článek. A teď už článek na Téma týdne.

Život mimo planetu Zemi

2. dubna 2014 v 17:45 | Skye
Jelikož mi dnes nešlo nic do hlavy, tak jsem se rozhodla přidat první článek k Tématu týdne. Tentokrát je to Život mimo Zemi..
 
 

Reklama